Końcowe wyniki zawodów                                          05.10.2019 13:42:26

                                    RYBINO XVI

===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===

 

 

Końcowe wyniki zawodów: 10R         0.0km    0m 7k  

--------------------------------------------------------------------------------

  1.Janas Małgorzata         UKS Kometa Gliwice   S28        0b.PK 23.41         

  2.Szabla Feliks            Farmazony O-Team     FOT        0b.PK 23.43         

  3.Ostojska Antonina        UKS Sparta Czyżowice S03        0b.PK 30.24         

  4.Byrczak Katarzyna        Indywidualnie        IND        0b.PK 31.50         

  5.Koátko Albert           O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        0b.PK 42.29         

    Létalová Jana            O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        NKl               

    Forystek Katarzyna       UKS Reflex Sekcja Bn S51        NKl               

    Garbacz Leon, Matylda    Szkoła Podstawowa nr SP1        NKl               

 

Końcowe wyniki zawodów: K10         0.0km    0m 6k  

---------------------------------------------------------------------------------

  1.Janas Agnieszka          UKS Kometa Gliwice   S28            33.41  +      0.00

  2.MATUSIAK WIKTORIA        UKS Lotna Zdzieszowi O27            42.39  +      8.58

  3.Nowicka Alicja           UKS Lotna Zdzieszowi O27            45.55  +     12.14

  4.KWOCZAŁA EMILIA          UKS Lotna Zdzieszowi O27            50.36  +     16.55

  5.BROSZCZAK EDYTA          UKS Lotna Zdzieszowi O27            52.14  +     18.33

    Volkova Maja             Slávia ŽU Žilina     SZZ        NKl               

 

Końcowe wyniki zawodów: K10N        0.0km    0m 5k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Jurek Marta              UKS Reflex Sekcja Bn S51            22.57  +      0.00

  2.Czajka Julia             UKS Reflex Sekcja Bn S51            26.53  +      3.56

    Klose Kateűina           O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

    Létalová Eva             O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: K12         0.0km    0m 7k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Myœliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S28            24.06  +      0.00

  2.Porada Jagoda            UKS Reflex Sekcja Bn S5104760       26.18  +      2.12

  3.GIDEL Bianca             UKS Lotna Zdzieszowi O27            26.38  +      2.32

  4.Janiak Lena              UKS Reflex Sekcja Bn S51            28.28  +      4.22

  5.Valyavka Viktoriya       Indywidualnie        IND            30.35  +      6.29

  6.Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Sekcja Bn S5104394       34.37  +     10.31

  7.Hyla Natalia             Indywidualnie        IND            36.46  +     12.40

  8.Błaszczyk Nadia          UKS Reflex Sekcja Bn S51            37.11  +     13.05

  9.Kaszowska Zofia          UKS Kometa Gliwice   S28            38.18  +     14.12

 10.Baj Zuzanna              UKS Reflex Sekcja Bn S5104392       42.28  +     18.22

 11.Ziobrowska Julia         SP nr 3 w Mikołowie  SP3            42.38  +     18.32

 12.Gusta Kamila             UKS Kometa Gliwice   S28            44.26  +     20.20

 13.Nicieja Alicja           UKS Kometa Gliwice   S28            52.21  +     28.15

 14.Tomaszewska Julia        UKS Kometa Gliwice   S28           114.19  +     90.13

    Szendra Iwona            UKS Reflex Sekcja Bn S51        NKl               

 

Końcowe wyniki zawodów: K14         0.0km    0m 8k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S28            34.06  +      0.00

  2.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28            34.14  +      0.08

  3.Leusz Nicola             UKS Kometa Gliwice   S28            40.10  +      6.04

  4.Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S28            44.07  +     10.01

  5.Jarosz Oliwa             UKS Kometa Gliwice   S28            64.22  +     30.16

  6.Górny Zofia              SP nr 3 w Mikołowie  SP3            76.35  +     42.29

  7.Pieszczek Julia          SP nr 3 w Mikołowie  SP3            78.35  +     44.29

  8.Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28            82.22  +     48.16

    Klapuch Jasmina          UKS Sparta Czyżowice S03        NKl               

    Kocur Aleksandra         UKS Sparta Czyżowice S0304629   NKl               

    Matulová Valérie         SKOB Frędek - Místek SFM        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: K16         0.0km    0m 11k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Leœniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S28            42.17  +      0.00

  2.Student Dominika         UKS Sparta Czyżowice S0304624       74.40  +     32.23

    Żmij Karolina            The Vipers           TVI        NKl               

 

Końcowe wyniki zawodów: K18         0.0km    0m 12k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Kozłowska Olga           PATRIA Młynne        K31            52.41  +      0.00

 

Końcowe wyniki zawodów: K21         0.0km    0m 15k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Kozłowska Wiktoria       PATRIA Młynne        K31            51.07  +      0.00

  2.Fastyn Katarzyna         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75            57.58  +      6.51

  3.Svobodová Barbora        SKOB Frędek - Místek SFM            60.49  +      9.42

  4.Lisewska Agnieszka       Team360              360            61.26  +     10.19

    Kocikowska Anna          SK Szybkie Anie      SZA        NKl               

    Létalová Soòa            O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

    Porada Lilianna          UKS Reflex Sekcja Bn S5102045   DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: K40         0.0km    0m 10k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Janas Irena              UKS Kometa Gliwice   S28            46.54  +      0.00

  2.Dammfeld Iwona           UKS Lotna Zdzieszowi O27            93.15  +     46.21

    Żmij Sylwia              The Vipers           TVI        NKl               

    Klose Petra              O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: K45         0.0km    0m 10k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Marszałek Maria          UKS Kometa Gliwice   S2804147       37.44  +      0.00

  2.Kozłowska Jolanta        PATRIA Młynne        K31            39.41  +      1.57

  3.Űehová Renata            SKOB Frędek - Místek SFM            48.22  +     10.38

  4.Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S28            58.03  +     20.19

  5.Bogucka-Jaroszek Anna    Team360              360            69.47  +     32.03

  6.Hyla Bogumiła            Indywidualnie        IND            94.49  +     57.05

 

Końcowe wyniki zawodów: K50+        0.0km    0m 9k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28            34.08  +      0.00

  2.Denysenko  Tamara        Indywidualnie        IND            41.57  +      7.49

  3.Wojarska Kamilla         Bielsko-Biala O-Team BBO            60.52  +     26.44

 

Końcowe wyniki zawodów: M10         0.0km    0m 6k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148       17.20  +      0.00

  2.Janas Aleksander         UKS Kometa Gliwice   S28            19.35  +      2.15

  3.Żmij Szymon              The Vipers           TVI            21.53  +      4.33

  4.LUBNAU FILIP             UKS Lotna Zdzieszowi O27            33.36  +     16.16

  5.Podgórny Dawid           UKS Kometa Gliwice   S28            36.36  +     19.16

    MATUSIAK OLIWER          UKS Lotna Zdzieszowi O27        NKl               

    Klose Albert             O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

    Létal Jonᚠ             O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: M10N        0.0km    0m 5k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Lamorski Bartłomiej      UKS Kometa Gliwice   S28            34.40  +      0.00

 

Końcowe wyniki zawodów: M12         0.0km    0m 7k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Volkov Maksym            Slávia ŽU Žilina     SZZ            17.51  +      0.00

  2.Kolorz Dominik           UKS Sparta Czyżowice S0304622       24.13  +      6.22

  3.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27            26.03  +      8.12

  4.WoŸniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O27            26.36  +      8.45

  5.Krajcarz Szymon          UKS Reflex Sekcja Bn S51            38.52  +     21.01

  6.Konik Robert             UKS Reflex Sekcja Bn S51            47.05  +     29.14

  7.Sokołowski Stas          UKS Kometa Gliwice   S28            51.17  +     33.26

  8.Sokołowski Jan           UKS Kometa Gliwice   S28            52.50  +     34.59

  9.Szczot Mikołaj           SP nr 3 w Mikołowie  SP3            54.11  +     36.20

    Niewiem Kewin            UKS Reflex Sekcja Bn S51        NKl               

    Tarnowicz Dominik        UKS Reflex Sekcja Bn S51        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: M14         0.0km    0m 8k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823       28.31  +      0.00

  2.Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201       38.54  +     10.23

  3.Sówka Karol              UKS Sparta Czyżowice S03            93.19  +     64.48

  4.Grzegorczyk Igor         SP nr 3 w Mikołowie  SP3           100.18  +     71.47

  5.Ruparewicz Kevin         UKS Kometa Gliwice   S28           102.24  +     73.53

 

Końcowe wyniki zawodów: M16         0.0km    0m 12k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200       31.47  +      0.00

  2.Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S28            34.10  +      2.23

  3.Mrózek Pawel             TJ TŽ Tűinec         TTT            35.45  +      3.58

  4.Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28            40.39  +      8.52

  5.Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S28            54.33  +     22.46

    Wojak Kacper             UKS Sparta Czyżowice S0304616   NKl               

 

Końcowe wyniki zawodów: M18         0.0km    0m 15k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S28            50.19  +      0.00

 

Końcowe wyniki zawodów: M21         0.0km    0m 19k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01            35.18  +      0.00

  2.Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S0302064       36.46  +      1.28

  3.Waluga Ireneusz          Team360              360            43.25  +      8.07

  4.Vavűík Tomᚠ            SKOB Ostrava         SOS            46.11  +     10.53

  5.Prajsnar Bartosz         Gliwice              GLI            49.15  +     13.57

  6.Drčżewski Łukasz         Indywidualnie        IND            69.05  +     33.47

    Strakoš Matìj            O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: M35         0.0km    0m 16k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Volkov Alexander         Slávia ŽU Žilina     SZZ            33.38  +      0.00

  2.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K01            39.10  +      5.32

  3.Janas Sebastian          UKS Kometa Gliwice   S28            40.20  +      6.42

  4.Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S28            43.59  +     10.21

  5.Garbacz Łukasz           UKS Słoneczko        SLO            56.13  +     22.35

    TOPOLNICKI MICHAŁ        SBD ENERGETYK RYBNIK SBD        NKl               

 

Końcowe wyniki zawodów: M40         0.0km    0m 14k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Masny Krzysztof          SKOB Ostrava         SOS            39.32  +      0.00

  2.Lewandowski Piotr        ATZ Racibórz         ATZ            45.12  +      5.40

  3.Żmij Jacek               The Vipers           TVI            49.22  +      9.50

  4.Bochòák Zbynìk           lepus.cz             LEP            53.00  +     13.28

  5.LIPPA GRZEGORZ           UKS Lotna Zdzieszowi O27            57.00  +     17.28

    Matula Pavel             SKOB Frędek - Místek SFM        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: M45         0.0km    0m 12k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Porada Robert            UKS Reflex Sekcja Bn S5102084       39.24  +      0.00

  2.Vébr Radek               OB Havíűov           OBH            40.30  +      1.06

  3.Jakobi Zdenìk            OB Havíűov           OBH            40.50  +      1.26

  4.Vavűík René              SKOB Ostrava         SOS            43.10  +      3.46

  5.Mastela Rafal            OB Havíűov           OBH            45.13  +      5.49

  6.Svìchota Milan           SKOB Ostrava         SOS            45.39  +      6.15

  7.Rakowski Jarosław        Czarna Wołga         CZW           123.21  +     83.57

 

Końcowe wyniki zawodów: M50         0.0km    0m 12k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Svoboda Martin           SKOB Frędek - Místek SFM            39.19  +      0.00

  2.Żesławski Wojciech       WKS Wawel Kraków     K3003660       43.54  +      4.35

    Forystek Józef           UKS Reflex Sekcja Bn S51        DNF               

 

Końcowe wyniki zawodów: M55         0.0km    0m 10k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Wojarski Krzysztof       Bielsko-Biala O-Team BBO            31.55  +      0.00

  2.Polewski Dariusz         Jedynka Zdzieszowice JED            34.43  +      2.48

  3.Denkowski Wojciech       BP Running Team      NRG            59.13  +     27.18

 

Końcowe wyniki zawodów: M65+        0.0km    0m 9k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOO            31.42  +      0.00

  2.Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S28            37.49  +      6.07

  3.Blimke Roman             Gorzanka             GOR00189       50.19  +     18.37

  4.Dvoűák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOO            57.48  +     26.06

 

Końcowe wyniki zawodów: OPEN        0.0km    0m 9k  

-----------------------------------------------------------------------------------

  1.Mrozková Olga            TJ TŽ Tűinec         TTT            45.29  +      0.00

  2.Łyp Piotr                UKS Sparta Czyżowice S03            55.02  +      9.33

  3.Zajčc Barbara            UKS Reflex Sekcja Bn S51            92.14  +     46.45