Lista startowa klubowa                                           30.09.2019 20:05:50

                                     RYBINO XVI

===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===

 

 

Lista startowa klubowa: 360 - Team360                                  Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Bogucka-Jaroszek Anna    360       607807    K45                     

  2 Jaroszek Jakub           360      7899987    M21                     

  3 Lisewska Agnieszka       360      1397548    K21                     

 

 

Lista startowa klubowa: ATZ - ATZ Racibórz                             Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Lewandowski Piotr        ATZ      2105322    M40                     

 

 

Lista startowa klubowa: BBO - Bielsko-Biala O-Team                     Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Wojarska Kamilla         BBO      1414597    K50+                    

  2 Wojarski Krzysztof       BBO       412345    M55                     

 

 

Lista startowa klubowa: BOO - TJ Baník Ostrava OKD                     Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dvořák Vlastimil         BOO        51370    M65+                    

  2 Sikora Miroslav          BOO      2102807    M65+                    

  3 Sikorová Marie           BOO      2092387    K50+                    

 

 

Lista startowa klubowa: CZW - Czarna Wołga                             Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Rakowski Jarosław        CZW                 M45                     

 

 

Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś Łódź                        Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Fastyn Katarzyna         E75                 K21                     

 

 

Lista startowa klubowa: FOT - Farmazony O-Team                         Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Szabla Feliks            FOT                 10R                     

  2 Szabla Rafał             FOT      7207727    M21                     

 

 

Lista startowa klubowa: GLI - Gliwice                                  Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Prajsnar Bartosz         GLI       424268    M21                     

 

 

Lista startowa klubowa: GOR - Gorzanka                                 Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Blimke Roman             GOR      2036941    M65+                    

 

 

Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Drążewski Łukasz         IND                 M21                     

  2 Hyla Bogumiła            IND      1394741    K45                     

  3 Hyla Natalia             IND       222886    K12                     

 

 

Lista startowa klubowa: JED - Jedynka Zdzieszowice                     Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Polewski Dariusz         JED      1603313    M55                     

 

 

Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dzik Mirosław            K01       428768    M35                     

  2 Dzik Zofia               K01       428767    K10N                    

  3 Skorupa Piotr            K01      8657175    M21                     

 

 

Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Żesławski Mateusz        K3003200 8043200    M16                     

  2 Żesławski Jakub          K3003201 8073201    M14                     

  3 Żesławski Wojciech       K3003660 8013660    M50                     

 

 

Lista startowa klubowa: K31 - PATRIA Młynne                            Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Kozłowska Jolanta        K31                 K45                     

  2 Kozłowska Maria          K31      2021372    K18                     

  3 Kozłowska Olga           K31      2021371    K18                     

  4 Kozłowska Wiktoria       K31       345998    K20                     

 

 

Lista startowa klubowa: LEP - lepus.cz                                 Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Bochňák Zbyněk           LEP      7612230    M40                     

 

 

Lista startowa klubowa: NRG - Night Runners Gliwice                    Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Denkowski Wojciech       NRG      7211305    M55                     

 

 

Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna Zdzieszowice                   Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 BROSZCZAK EDYTA          O27      2037509    K10                     

  2 Dammfeld Adam            O27                 M12                     

  3 Dammfeld Iwona           O27                 K40                     

  4 GIDEL JAGODA             O27      1394736    K12                     

  5 KWOCZAŁA EMILIA          O27      1392573    K10                     

  6 LIPPA GRZEGORZ           O27       887004    M40                     

  7 LUBNAU FILIP             O27      1394731    M10                     

  8 MATUSIAK OLIWER          O27      1394744    M10                     

  9 MATUSIAK WIKTORIA        O27      2036954    K10                     

 10 OLEŚNIEWICZ HANNA        O27      2037504    K10                     

 11 PORADA TOBIASZ           O27      2037507    M12                     

 

 

Lista startowa klubowa: OBH - OB Havířov                               Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Jakobi Zdeněk            OBH      1421900    M45                     

  2 Mastela Rafal            OBH      2032312    M45                     

  3 Vébr Radek               OBH      8648625    M45                     

 

 

Lista startowa klubowa: ORB - O-RUNNAŘI Beskydy                        Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Klose Albert             ORB      2061790    M10                     

  2 Klose Kateřina           ORB      2127595    K10N                    

  3 Klose Petra              ORB        49482    K40                     

  4 Koťátko Albert           ORB      2031348    10R                     

  5 Létal Jonáš              ORB      2061826    M10                     

  6 Létalová Eva             ORB        49488    K10N                    

  7 Létalová Jana            ORB        49449    10R                     

  8 Létalová Soňa            ORB      2800304    K21                     

  9 Strakoš Matěj            ORB      2800317    M21                     

 

 

Lista startowa klubowa: S03 - UKS Sparta Czyżowice                     Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Jurczyk Aleksandra       S03                 OPEN                    

  2 Klapuch Jasmina          S03                 K14                     

  3 Łyp Piotr                S03                 OPEN                    

  4 Ostojska Antonina        S03                 10R                     

  5 Borgiel Jarosław         S0301766 2032321    M21                     

  6 Jurczyk Tomasz           S0301936 8640246    M21                     

  7 Jurczyk Maciej           S0302064 2028220    M21                     

  8 Jurczyk Piotr            S0302928 2028215    M50                     

  9 Wojak Kacper             S0304616            M16                     

 10 Kolorz Dominik           S0304622            M12                     

 11 Student Dominika         S0304624            K16                     

 12 Staniczek Laura          S0304626            K14                     

 13 Koczy OIiwia             S0304628            K14                     

 14 Kocur Aleksandra         S0304629            K14                     

 

 

Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Bartoń Bartosz           S28      2026153    M14                     

  2 Bomersbach Julia         S28      2026158    10R                     

  3 Bul Natalia              S28      2016955    10R                     

  4 Dziuba Justyna           S28      2016971    K14                     

  5 Gusta Kamila             S28      2021374    K12                     

  6 Janas Agnieszka          S28       338917    K10                     

  7 Janas Aleksander         S28       338919    M10                     

  8 Janas Irena              S28      2035285    K40                     

  9 Janas Małgorzata         S28       338916    10R                     

 10 Janas Sebastian          S28      2035286    M35                     

 11 Jańczak Lena             S28      2016974    K14                     

 12 Jarosz Oliwa             S28                 K14                     

 13 Kaszowska Zofia          S28      2033880    K12                     

 14 Kochoń Julia             S28                 K14                     

 15 Kołodziejczyk Bartłomiej S28      2026142    M16                     

 16 Kołodziejczyk Łukasz     S28      2026141    M16                     

 17 Kucharczyk Jakub         S28      2021378    M18                     

 18 Kukla Bartosz            S28      2016961    M18                     

 19 Lamorski Bartłomiej      S28      2035283    M10N                    

 20 Leśniak Matylda          S28      2035177    K16                     

 21 Leusz Nicola             S28      2016975    K14                     

 22 Markowski Marcin         S28      2033870    M35                     

 23 Miczka Zofia             S28      2016951    K12                     

 24 Myśliwiec Aleksandra     S28      2016973    K12                     

 25 Podgórny Dawid           S28      2035282    M10N                    

 26 Polewka Beata            S28      2016952    K45                     

 27 Polewka Julianna         S28      2021377    K14                     

 28 Ruparewicz Kevin         S28      2026156    M14                     

 29 Skowron Wojciech         S28      2035288    M16                     

 30 Sobel Martyna            S28      2016978    K12                     

 31 Sokołowski Jan           S28      2033878    M12                     

 32 Sokołowski Stas          S28      2021373    M12                     

 33 Tomaszewska Julia        S28      2021375    K12                     

 34 Wiktor Wiktoria          S28      2016979    K14                     

 35 Wysocka Jolanta          S28       886619    K50+                    

 36 Wysocki Andrzej          S28       222893    M65+                    

 37 Marszałek Patryk         S2803823 2032319    M14                     

 38 Marszałek Waldemar       S2804146 2032328    M45                     

 39 Marszałek Maria          S2804147 2032317    K45                     

 40 Marszałek Dawid          S2804148 2032326    M10                     

 

 

Lista startowa klubowa: S51 - UKS Reflex Sekcja BnO                    Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Błaszczyk Nadia          S51      2048164    K12                     

  2 Czajka Julia             S51       418986    K10N                    

  3 Forystek Józef           S51      8180366    M50                     

  4 Forystek Katarzyna       S51      1966318    10R                     

  5 Janiak Lena              S51       424184    K12                     

  6 Jurek Marta              S51       424197    K10N                    

  7 Konik Robert             S51      2043887    M12                     

  8 Krajcarz Szymon          S51      2028216    M12                     

  9 Niewiem Kewin            S51       338911    M12                     

 10 Szendra Iwona            S51       252598    K12                     

 11 Tarnowicz Dominik        S51       252595    M12                     

 12 Zając Barbara            S51       413351    OPEN                    

 13 Porada Lilianna          S5102045 1998716    K21                     

 14 Porada Robert            S5102084 1972223    M45                     

 15 Baj Zuzanna              S5104392 2023847    K12                     

 16 Kruczkowska Alicja       S5104394 2048168    K12                     

 17 Porada Jagoda            S5104760 8200899    K12                     

 

 

Lista startowa klubowa: SBD - SBD ENERGETYK RYBNIK                     Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 TOPOLNICKI MICHAŁ        SBD                 M35                     

 

 

Lista startowa klubowa: SFM - SKOB Frýdek - Místek                     Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Matula Pavel             SFM       206365    M40                     

  2 Matulová Valérie         SFM      2087691    K14                     

  3 Řehová Renata            SFM      2037840    K45                     

  4 Svoboda Martin           SFM      2113067    M50                     

  5 Svobodová Barbora        SFM      2059750    K18                     

 

 

Lista startowa klubowa: SLO - UKS Słoneczko                            Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Garbacz Łukasz           SLO      2041324    M35                     

  2 Kaczmarczyk Maja, LiliannaSLO      2041325    10R                     

 

 

Lista startowa klubowa: SOS - SKOB Ostrava                             Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Masny Krzysztof          SOS      1416219    M40                     

  2 Svěchota Milan           SOS      9101186    M45                     

  3 Vavřík René              SOS      8670471    M45                     

  4 Vavřík Tomáš             SOS      8663153    M21                     

 

 

Lista startowa klubowa: SP1 - Szkoła Podstawowa nr 1                   Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Garbacz Leon, Matylda    SP1      2057147    10R                     

 

 

Lista startowa klubowa: SP3 - SP nr 3 w Mikołowie                      Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Bojdoł Oliwier           SP3                 M14                     

  2 Górny Zofia              SP3                 K14                     

  3 Grzegorczyk Igor         SP3                 M14                     

  4 Kwiatek Maja             SP3                 K12                     

  5 Pieszczek Julia          SP3                 K14                     

  6 Szczot Mikołaj           SP3                 M12                     

  7 Wróbel Michał            SP3                 M14                     

 

 

Lista startowa klubowa: SZA - SK Szybkie Anie                          Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Kocikowska Anna          SZA         1696    K21                     

 

 

Lista startowa klubowa: SZZ - Slávia ŽU Žilina                         Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Volkov Alexander         SZZ      8071296    M35                     

  2 Volkov Maksym            SZZ      8071316    M12                     

  3 Volkova Maja             SZZ      8071304    K10                     

 

 

Lista startowa klubowa: TTT - TJ TŽ Třinec                             Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Mrozková Olga            TTT      7206554    OPEN                    

  2 Mrózek Pawel             TTT      8002604    M16                     

 

 

Lista startowa klubowa: TVI - The Vipers                               Sobota 5.10.2019

------------------------------------------------------------------------------------

  1 Żmij Jacek               TVI      1000229    M40                     

  2 Żmij Karolina            TVI      1000228    K16                     

  3 Żmij Sylwia              TVI      2033038    K40                     

  4 Żmij Szymon              TVI      2130138    M10