Lista startowa wg kategorii                                              30.09.2019 20:05:43

                                         RYBINO XVI

===PRO SPORT Piotr Paszynski==================================Orienteering Organiser 2006===

 

 

Lista startowa wg kategorii: 10R         

--------------------------------------------------------------------------------

  1 Szabla Feliks            Farmazony O-Team     FOT                               

  2 Koátko Albert           O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        2031348                 R:2017

  3 Létalová Jana            O-RUNNAŰI Beskydy    ORB          49449                

  4 Ostojska Antonina        UKS Sparta Czyżowice S03                                R:2009

  5 Bomersbach Julia         UKS Kometa Gliwice   S28        2026158                

  6 Bul Natalia              UKS Kometa Gliwice   S28        2016955                

  7 Janas Małgorzata         UKS Kometa Gliwice   S28         338916                

  8 Forystek Katarzyna       UKS Reflex Sekcja Bn S51        1966318                 R:1965

  9 Kaczmarczyk Maja, LiliannaUKS Słoneczko        SLO        2041325                 R:2010

 10 Garbacz Leon, Matylda    Szkoła Podstawowa nr SP1        2057147                 R:2014

 

Lista startowa wg kategorii: K10         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 BROSZCZAK EDYTA          UKS Lotna Zdzieszowi O27        2037509                 R:2009

  2 KWOCZAŁA EMILIA          UKS Lotna Zdzieszowi O27        1392573                 R:2009

  3 MATUSIAK WIKTORIA        UKS Lotna Zdzieszowi O27        2036954                 R:2009

  4 OLEŒNIEWICZ HANNA        UKS Lotna Zdzieszowi O27        2037504                 R:2009

  5 Janas Agnieszka          UKS Kometa Gliwice   S28         338917                

  6 Volkova Maja             Slávia ŽU Žilina     SZZ        8071304                

 

Lista startowa wg kategorii: K10N        

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dzik Zofia               LKS Górzanka Nawojow K01         428767                

  2 Klose Kateűina           O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        2127595                

  3 Létalová Eva             O-RUNNAŰI Beskydy    ORB          49488                

  4 Czajka Julia             UKS Reflex Sekcja Bn S51         418986                 R:2009

  5 Jurek Marta              UKS Reflex Sekcja Bn S51         424197                 R:2009

 

Lista startowa wg kategorii: K12         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Hyla Natalia             Indywidualnie        IND         222886                 R:2008

  2 GIDEL JAGODA             UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394736                 R:2008

  3 Gusta Kamila             UKS Kometa Gliwice   S28        2021374                

  4 Kaszowska Zofia          UKS Kometa Gliwice   S28        2033880                

  5 Miczka Zofia             UKS Kometa Gliwice   S28        2016951                

  6 Myœliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S28        2016973                

  7 Sobel Martyna            UKS Kometa Gliwice   S28        2016978                

  8 Tomaszewska Julia        UKS Kometa Gliwice   S28        2021375                

  9 Baj Zuzanna              UKS Reflex Sekcja Bn S5104392   2023847                 R:2008

 10 Błaszczyk Nadia          UKS Reflex Sekcja Bn S51        2048164                 R:2008

 11 Janiak Lena              UKS Reflex Sekcja Bn S51         424184                 R:2007

 12 Kruczkowska Alicja       UKS Reflex Sekcja Bn S5104394   2048168                 R:2008

 13 Porada Jagoda            UKS Reflex Sekcja Bn S5104760   8200899                 R:2008

 14 Szendra Iwona            UKS Reflex Sekcja Bn S51         252598                 R:2008

 15 Kwiatek Maja             SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2007

 

Lista startowa wg kategorii: K14         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Klapuch Jasmina          UKS Sparta Czyżowice S03                               

  2 Kocur Aleksandra         UKS Sparta Czyżowice S0304629                           R:2006

  3 Koczy OIiwia             UKS Sparta Czyżowice S0304628                           R:2005

  4 Staniczek Laura          UKS Sparta Czyżowice S0304626                           R:2006

  5 Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S28        2016971                

  6 Jańczak Lena             UKS Kometa Gliwice   S28        2016974                

  7 Jarosz Oliwa             UKS Kometa Gliwice   S28                               

  8 Kochoń Julia             UKS Kometa Gliwice   S28                               

  9 Leusz Nicola             UKS Kometa Gliwice   S28        2016975                

 10 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28        2021377                

 11 Wiktor Wiktoria          UKS Kometa Gliwice   S28        2016979                

 12 Matulová Valérie         SKOB Frędek - Místek SFM        2087691                

 13 Górny Zofia              SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2006

 14 Pieszczek Julia          SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2006

 

Lista startowa wg kategorii: K16         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Student Dominika         UKS Sparta Czyżowice S0304624                           R:2003

  2 Leœniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S28        2035177                

  3 Żmij Karolina            The Vipers           TVI        1000228                

 

Lista startowa wg kategorii: K18         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Kozłowska Maria          PATRIA Młynne        K31        2021372                

  2 Kozłowska Olga           PATRIA Młynne        K31        2021371                

  3 Svobodová Barbora        SKOB Frędek - Místek SFM        2059750                

 

Lista startowa wg kategorii: K20         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Kozłowska Wiktoria       PATRIA Młynne        K31         345998                

 

Lista startowa wg kategorii: K21         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Lisewska Agnieszka       Team360              360        1397548                

  2 Létalová Soòa            O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        2800304                

  3 Porada Lilianna          UKS Reflex Sekcja Bn S5102045   1998716                 R:1998

  4 Kocikowska Anna          SK Szybkie Anie      SZA           1696                

  5 Fastyn Katarzyna         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                               

 

Lista startowa wg kategorii: K40         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dammfeld Iwona           UKS Lotna Zdzieszowi O27                                R:1978

  2 Klose Petra              O-RUNNAŰI Beskydy    ORB          49482                

  3 Janas Irena              UKS Kometa Gliwice   S28        2035285                

  4 Żmij Sylwia              The Vipers           TVI        2033038                

 

Lista startowa wg kategorii: K45         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Bogucka-Jaroszek Anna    Team360              360         607807                

  2 Hyla Bogumiła            Indywidualnie        IND        1394741                 R:1974

  3 Kozłowska Jolanta        PATRIA Młynne        K31                               

  4 Marszałek Maria          UKS Kometa Gliwice   S2804147   2032317                 R:1974

  5 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S28        2016952                

  6 Űehová Renata            SKOB Frędek - Místek SFM        2037840                

 

Lista startowa wg kategorii: K50+        

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Wojarska Kamilla         Bielsko-Biala O-Team BBO        1414597                

  2 Sikorová Marie           TJ Baník Ostrava OKD BOO        2092387                

  3 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S28         886619                

 

Lista startowa wg kategorii: M10         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 LUBNAU FILIP             UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394731                 R:2009

  2 MATUSIAK OLIWER          UKS Lotna Zdzieszowi O27        1394744                 R:2009

  3 Klose Albert             O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        2061790                

  4 Létal Jonᚠ             O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        2061826                

  5 Janas Aleksander         UKS Kometa Gliwice   S28         338919                

  6 Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   2032326                 R:2009

  7 Żmij Szymon              The Vipers           TVI        2130138                

 

Lista startowa wg kategorii: M10N        

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Lamorski Bartłomiej      UKS Kometa Gliwice   S28        2035283                

  2 Podgórny Dawid           UKS Kometa Gliwice   S28        2035282                

 

Lista startowa wg kategorii: M12         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27                                R:2007

  2 PORADA TOBIASZ           UKS Lotna Zdzieszowi O27        2037507                 R:2008

  3 Kolorz Dominik           UKS Sparta Czyżowice S0304622                           R:2007

  4 Sokołowski Jan           UKS Kometa Gliwice   S28        2033878                

  5 Sokołowski Stas          UKS Kometa Gliwice   S28        2021373                

  6 Konik Robert             UKS Reflex Sekcja Bn S51        2043887                 R:2008

  7 Krajcarz Szymon          UKS Reflex Sekcja Bn S51        2028216                 R:2008

  8 Niewiem Kewin            UKS Reflex Sekcja Bn S51         338911                 R:2008

  9 Tarnowicz Dominik        UKS Reflex Sekcja Bn S51         252595                 R:2007

 10 Szczot Mikołaj           SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2007

 11 Volkov Maksym            Slávia ŽU Žilina     SZZ        8071316                

 

Lista startowa wg kategorii: M14         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   8073201                 R:2005

  2 Bartoń Bartosz           UKS Kometa Gliwice   S28        2026153                

  3 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   2032319                 R:2005

  4 Ruparewicz Kevin         UKS Kometa Gliwice   S28        2026156                

  5 Bojdoł Oliwier           SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2005

  6 Grzegorczyk Igor         SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2005

  7 Wróbel Michał            SP nr 3 w Mikołowie  SP3                                R:2005

 

Lista startowa wg kategorii: M16         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200   8043200                 R:2004

  2 Wojak Kacper             UKS Sparta Czyżowice S0304616                           R:2004

  3 Kołodziejczyk Bartłomiej UKS Kometa Gliwice   S28        2026142                

  4 Kołodziejczyk Łukasz     UKS Kometa Gliwice   S28        2026141                

  5 Skowron Wojciech         UKS Kometa Gliwice   S28        2035288                

  6 Mrózek Pawel             TJ TŽ Tűinec         TTT        8002604                

 

Lista startowa wg kategorii: M18         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S28        2021378                

  2 Kukla Bartosz            UKS Kometa Gliwice   S28        2016961                

 

Lista startowa wg kategorii: M21         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Jaroszek Jakub           Team360              360        7899987                

  2 Szabla Rafał             Farmazony O-Team     FOT        7207727                

  3 Prajsnar Bartosz         Gliwice              GLI         424268                 R:1993

  4 Drčżewski Łukasz         Indywidualnie        IND                                R:1981

  5 Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01        8657175                

  6 Strakoš Matìj            O-RUNNAŰI Beskydy    ORB        2800317                

  7 Borgiel Jarosław         UKS Sparta Czyżowice S0301766   2032321                 R:1997

  8 Jurczyk Maciej           UKS Sparta Czyżowice S0302064   2028220                 R:1998

  9 Jurczyk Tomasz           UKS Sparta Czyżowice S0301936   8640246                 R:1994

 10 Vavűík Tomᚠ            SKOB Ostrava         SOS        8663153                

 

Lista startowa wg kategorii: M35         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K01         428768                

  2 Janas Sebastian          UKS Kometa Gliwice   S28        2035286                

  3 Markowski Marcin         UKS Kometa Gliwice   S28        2033870                

  4 TOPOLNICKI MICHAŁ        SBD ENERGETYK RYBNIK SBD                                R:1985

  5 Garbacz Łukasz           UKS Słoneczko        SLO        2041324                 R:1982

  6 Volkov Alexander         Slávia ŽU Žilina     SZZ        8071296                

 

Lista startowa wg kategorii: M40         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Lewandowski Piotr        ATZ Racibórz         ATZ        2105322                

  2 Bochòák Zbynìk           lepus.cz             LEP        7612230                

  3 LIPPA GRZEGORZ           UKS Lotna Zdzieszowi O27         887004                 R:1978

  4 Matula Pavel             SKOB Frędek - Místek SFM         206365                

  5 Masny Krzysztof          SKOB Ostrava         SOS        1416219                

  6 Żmij Jacek               The Vipers           TVI        1000229                

 

Lista startowa wg kategorii: M45         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Rakowski Jarosław        Czarna Wołga         CZW                                R:1971

  2 Jakobi Zdenìk            OB Havíűov           OBH        1421900                

  3 Mastela Rafal            OB Havíűov           OBH        2032312                

  4 Vébr Radek               OB Havíűov           OBH        8648625                

  5 Marszałek Waldemar       UKS Kometa Gliwice   S2804146   2032328                 R:1973

  6 Porada Robert            UKS Reflex Sekcja Bn S5102084   1972223                 R:1972

  7 Svìchota Milan           SKOB Ostrava         SOS        9101186                

  8 Vavűík René              SKOB Ostrava         SOS        8670471                

 

Lista startowa wg kategorii: M50         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Żesławski Wojciech       WKS Wawel Kraków     K3003660   8013660                 R:1966

  2 Jurczyk Piotr            UKS Sparta Czyżowice S0302928   2028215                 R:1969

  3 Forystek Józef           UKS Reflex Sekcja Bn S51        8180366                 R:1965

  4 Svoboda Martin           SKOB Frędek - Místek SFM        2113067                

 

Lista startowa wg kategorii: M55         

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Wojarski Krzysztof       Bielsko-Biala O-Team BBO         412345                

  2 Polewski Dariusz         Jedynka Zdzieszowice JED        1603313                

  3 Denkowski Wojciech       Night Runners Gliwic NRG        7211305                 R:1963

 

Lista startowa wg kategorii: M65+        

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Dvoűák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOO          51370                

  2 Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOO        2102807                

  3 Blimke Roman             Gorzanka             GOR        2036941                

  4 Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S28         222893                

 

Lista startowa wg kategorii: OPEN        

--------------------------------------------------------------------------------------------

  1 Jurczyk Aleksandra       UKS Sparta Czyżowice S03                               

  2 Łyp Piotr                UKS Sparta Czyżowice S03                               

  3 Zajčc Barbara            UKS Reflex Sekcja Bn S51         413351                 R:2004

  4 Mrozková Olga            TJ TŽ Tűinec         TTT        7206554